| Egenskap | Detaljer |
|---|---|
| Formater | 120×278 cm, 120×120 cm, 60×120 cm, 60×60 cm, 30×60 cm, mosaikk |
| Overflater | Polert (Lucidato) |
| Tykkelser | 9 mm standard |
| Farger | Multicolor, pearl, honey |
| Produsent | Keope |
| Last ned katalog | Katalog |
| Tekniske data | Teknisk datablad |
For å sikre optimal produktkvalitet og levetid, produseres våre produkter hos noen av Europas beste produsenter, laget av de beste bærekraftige råvarer og materialer og den beste teknologien på markedet. Dette gir produkter av ypperste kvalitet som varer hele livet.
Det meste av våre design produseres i Europa av ledende produsenter. Vi kombinerer lidenskap og teknologi, kreativitet og nøyaktighet, vitenskap og kultur – og ikke minst miljøvennlighet. Våre produsenter prioriterer teknologisk utvikling, bærekraftig produksjon, mange bruker solenergi og har stort fokus på gjenbruk av restavfall. For å sikre en miljøvennlig og effektiv logistikk sendes det meste av våre varer med tog fra produsent.
Vår filosofi om skreddersøm er en stor fordel for deg. Du får det akkurat slik du vil – og for oss betyr det tilnærmet null svinn. En fordel for deg og miljøet, og en fordel for oss.
Onice fra italienske Keope er en eksklusiv flisserie inspirert av den edle Onyx-steinen. Med sin naturlige marmorering, myke fargespill og polerte overflate tilfører Onice en følelse av ren luksus til både gulv og vegger. Serien er utviklet for deg som ønsker et interiør med særpreg – tidløst, men samtidig moderne og sofistikert.
Onice er kjent for sitt unike uttrykk, der lyse og transparente nyanser brytes opp av dramatiske årer og mønster. Resultatet er en flis som minner om ekte Onyx – rik på dybde og karakter. Serien passer like godt i private hjem som i eksklusive offentlige miljøer, der man ønsker en tydelig statement-look.
Onice kombinerer vakker estetikk med moderne kvalitet:
Slitesterk porselensflis – egnet for både gulv og vegg
Polert finish som gir glans og eleganse
Lang levetid – produsert med bærekraftige råvarer og ny teknologi
Vedlikeholdsvennlig – ingen behov for impregnering eller spesiell behandling
Våre Onice-fliser produseres i Europa hos ledende produsenter, med fokus på både kvalitet og miljø:
Bærekraftige råvarer og resirkulering av produksjonsavfall
Flere produsenter benytter solenergi i produksjonen
Effektiv og miljøvennlig logistikk – det meste fraktes med tog
Resultatet er en kolleksjon som kombinerer lidenskap, teknologi og design, med respekt for miljøet.
Hos Bella kan Onice kombineres med skreddersydde løsninger – fra spesialkutt til tilpassede møbler i flis og stein. Vår filosofi gir tilnærmet null svinn, samtidig som du får et unikt sluttresultat.
Hos Bella finner du Onicesom en del av vårt nøye utvalgte sortiment. Vi hjelper deg å kombinere serien med flisevasker, speil, armaturer og møbler – slik at du får et rom som både føles og ser helhetlig ut.
Hva med å lage en flisevask av Onice?
Opplev Onice i våre showroom i Oslo, Lier, Moss eller Tønsberg – eller ta kontakt med våre rådgivere for inspirasjon og planlegging.